X
X
TRY

Kurumsal Kimlik Tasarımı Nedir?

AnasayfaYazılarGrafik & Web TasarımKurumsal Kimlik Tasarımı Nedir?

Web sitesi üzerinden hizmet sunduğunuz sektörde tanınma ve yoğun bir kullanıcı kitlesine ulaşabilmeniz için kurumsal kimlik tasarımı konusunda uzman bir yardım almanız gereklidir.

Öncelikli olarak web sitenizin kurumsal kimlik tasarımını gerçekleştirirken belirli düzen ve konular üzerinden ilerlemekte ve markanızın prestijini ön plana çıkarmayı hedeflemekteyiz. Firmanızın markasını bir durum ya da hikayeler ile özleştirerek ilgi çekici hale getirmekte ve kullanıcıların gözünde samimi bir kurumsal kimlik markasının oluşmasını sağlamaktayız.

Kurumsal kimliğiniz firmanızın dünya üzerinde temsil edildiği her noktada anında tanınabilmesine ve geçmişte yapmış olduğunuz projelerin akıllarda canlanmasını sağlar. Bu da yeni müşterilerinizin hafızalarında kaliteli ve güvenilir bir firma izlenimi bırakır.

Kurumsal Kimlik Tasarımında Neler Yapılmaktadır?

Şirketinizin kurumsal kimlik tasarımını gerçekleştirirken görsel ve iletişimsel malzemeleri bir arada yaratıcı ve özel bir tasarım ortaya koyarak firmanızın pazarlama noktasında diğer rakiplerinizden farklı ve en önde durmasını sağlamak noktasında elimizden gelen tüm ince detayları dikkatlice inceleyerek yenilenmektedir.

Firma olarak kaliteli ve yaratıcı bir kurumsal kimlik tasarısını sizlerle buluşturarak eski ve yeni müşterileriniz karşısında farklı kazanımlar elde edebileceksiniz. Firma olarak kurumsal kimlik tasarımlarını şirketinizin logosuna, ofis düzenine, çalışanların çalışma saatteki kılık kıyafetine ve web sitenizin tüm ayrıntılarına kadar her alanda çalışarak nasıl bir yaratıcı kurumsal kimlik oluşturabileceğinizi sizlere sunulur.

Sizlerin istekleri ve arzuları doğrultusunda oluşturacağımız yeni kurumsal kimlik tasarımınız sizlere hep ileriye ve yeni projelere uzanmanızı sağlayacaktır.


Top