X
X
TRY

Alan Adı Kaydı

AnasayfaYazılarAlan Adı Kaydı

Alan adı kaydı (domain) sayesinde web uzantılarınız anlık olarak aktif olmaya başlamakta ve satın almış olduğunuz her alan domainleri bir host tanıtımı oluşturularak anında yayına girmeye başlamaktadır.

Firma olarak com.tr gibi birçok farklı uzantıya sahip olan tüm işletmeler ve şahsi hesaplar için tanımlanması gerekli olan uzantıların aktif bir hale gelebilmesi adına gerekli görülen unsurları firmaya iletmelisiniz.

Alan Adı Kaydı Sonrası Neler Sunulmaktadır?

Firma olarak siz değerli müşterilerimize sürekli olarak domainlerinizi aktif bir şekilde yönetme şansı sunmakta ve yapılmış olan dns ayarlarındaki değişikliklerde sürekli olarak anlık yansıma fırsatını sizlerle buluşturulmaktadır.

Firma olarak en uygun domain adreslerini sizlere ulaştırılmakta  ve oldukça popüler olan alan adlarını ve premium hizmet kalitesi düzeyinde domain sahibi olabilmenizi sahip olunan anlaşmalar neticesinde ayrıcalıklı ve en ucuz fiyatlarla sizlere sunulmaktadır.

Güvenilir bir domain hizmeti sunmakta olan firmamız siz değerli müşterilerimiz ile daha da büyümekte ve tanınmaya devam ederek adı tescilli olan topluluklara üye ve birçok para birimi ile hizmeti sağlamaktadır.

Gerçekleştirmek istediğiniz alan adı kaydını kaliteli, en güvenilir ve 24 saat canlı destek sağlayabilen bir sağlayıcı olarak sunmaktayız. Firma olarak kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliği hususunda özveri ile çalışmakta, alan adı kaydı sonrası isteğiniz üzerine gizlilik korumasını sizlere sunulduktan sonra;  Oluşturmak istediğiniz domain adresinizi çeşitli alan adı sorgulama ile sağlayabilir ve istediğiniz alan adı kaydını kolay bir şekilde en uygun fiyat paketleri ile satın alabilirsiniz.


Top